Тістечка з паски

Дивно звучить, правда? Чесно кажучи, смакує так само… Одним словом #неробітьтак!

Я, як годиться напекла пасок на Великдень. Майже усі вони були успішно із вдячністю з’їдені, але залишилася одна-одненька, яка просто не «влізла».

«Хіба ж можна пропадати добру?» — подумала я, та надихнувшись відео з мережі, де щось схоже чинили із черствим дріжджовим пирогом, вирішила зробити тістечка з паски.

Спочатку усе йшло доволі непогано.

Крихти

Помолола блендером пасочку на дрібну ароматну крихту. Додала до крихти какао, зварила сироп для просочення, в якому було більше цукру, ніж води, щоб крихта не розкисла, і…

Справа в тому, що існує рецепт тістечка-картоплі, де використовується згущене молоко, але про нього я довідалася пізніше, ніж зіпсувала свої тістечка з паски.

Отже, додала сироп, перемішала, скуштувала. Спочатку було наче непогано. Але. Це вам не сухий бісквіт, який потребує просочення! Здоба вже сама по собі волога. Навіть якщо вона трохи зачерствіла, то все одно вологіша за бісквіт, а сироп її ще більше зволожив. Коротше, вийшло щось за смаком дуже схоже до мокрого тіста. Принаймні мені так здалося.

«Може й направду здалося», — втішала я себе. Поклала тістечка до форми, щоб були гарні й поставила у холодильник, мовляв, щоб сироп загуснув й щоб усе «стабілізувалося».

Так, загуснути сироп загуснув. Але нічого не «стабілізувалося», хоч тістечка й вийшли дещо симпатичні на вигляд. І це усе, чим можна було похизуватися. Вони виявилися несмачними. Від слова «зовсім»…

Висновок — якщо в тебе є рецепт гарної страви — зготуй краще її. Але тільки не тістечка з паски)

Схожі записи

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі