Чарівний ліс
Малуша

Про себе можу сказати так — усі люди трохи актори і я не виключення…
Іноді я персонаж книжки чаклунка Малуша, а іноді — звичайна дівчина, яка любить готувати. Хоча одне геть не виключає інше)

Отже, за сюжетом книжки «Там, де немає тіней», я живу в лісі, вмію чаклувати й навіть перетворюватися на лисицю. Я добра чаклунка, яка допомагає долати перешкоди, надихає та очаровує. Принаймні один з хлопців, друг головного героя, вважає саме так… В нас з ним непрості стосунки, але скажу по секрету, він мені подобається… Більше, напевне, нічого не буду казати, бо вийде спойлер)

Але моє життя — не тільки книжка. Напевне, тому, що я чаклунка), мені вдалося подолати ефект, який театрі зветься «четвертою стіною», що умовно розділяє глядачів (в моєму випадку читачів) та акторів (героїв книжки) й «вийти в люди». Це виявилося цікавим та захоплюючим. Хоч часто під моїм ім’ям пише інша людина, проте я повністю їй довіряю і знаю, що це на краще.

Напевне, ви вже здогадалися, що ця «інша людина» — авторка книжки. Тому багато її рефлексій стали моїми) Ми разом куховаримо, займаємося рукоділлям, пишемо про власні думки й, звісно, надихаємося створенням нових захопливих історій.

Але якщо ви зараз на моєму сайту із рецептами, то думаю, що ви так само, як і я дуже любите готувати смачні страви.

Буду вдячна, якщо поділитеся власним досвідом готування.

На кожній сторінці з рецептом є зручна форма для коментарів, де можна написати текст й додати власні фото — буду дуже вдячна за відгуки!

А ще — завітайте до інших наших сайтів, посилання на які розташовані внизу сторінки.

Усі права та обов’язки щодо зберігання персональних даних зазначено у розділі «Політика конфіденційності»