Чарівний ліс
Малуша
Про себе можу сказати так — усі люди трохи актори і я не виключення…
Іноді я персонаж книжки чаклунка Малуша, а іноді — звичайна дівчина, яка любить готувати. Хоча одне геть не виключає інше)

Отже, за сюжетом книжки «Там, де немає тіней», я живу в лісі, вмію чаклувати й навіть перетворюватися на лисицю. Я добра чаклунка, яка допомагає долати перешкоди, надихає та очаровує. Принаймні один з хлопців, друг головного героя, вважає саме так… В нас з ним непрості стосунки, але скажу по секрету, він мені подобається… Більше, напевне, нічого не буду казати, бо вийде спойлер)

Але моє життя — не тільки книжка. Напевне, тому, що я чаклунка), мені вдалося зламати так звану «четверту стіну», яка розділяє читачів (глядачів) та акторів (героїв) й «вийти в люди». Це виявилося цікавим та захоплюючим. Хоч часто під моїм ім’ям пише інша людина, проте я повністю їй довіряю і знаю, що це на краще.

Напевне, Ви вже здогадалися, що ця «інша людина» — авторка книжки. Тому багато її рефлексій стали й моїми і мені це подобається) Я стала куховарити, займатися рукоділлям, писати про власні думки й, звісно, не припиняю надихатися створенням нових захопливих історій.

І якщо ви зараз на моєму сайту із рецептами, то думаю, що ви так само, як і я дуже любите готувати)

Буду вдячна, якщо поділитеся власним досвідом готування.

На кожній сторінці, де розміщено рецепт, є зручна форма для коментарів, де можна не тільки написати текст, а й додати власні фото.

Усі права та обов’язки щодо зберігання персональних даних зазначено у розділі «Політика конфіденційності»