Яєчня з салом

Яєчня із салом

Обожнюю яєчню, смажену на салі.

Просто береш сало, ріжеш його тоненькими скибочками й ретельно викладаєш на пательню кожен шматочок. Він починає «томитися», стає прозорим, а потім знову біліє, щоби за мить набути насиченого золотавого кольору й хрумкості — все, пора викладати усе на тарілку, щоб не дай боже, не пересмажити. І поки сало «відпочиває», настав час смажити яйце.

Проте не слід одразу плюхати його у розпечений жир — треба трохи остудити пательню, а заодно прибрати частину смальцю, бо «що занадто — то не здраво», а яєчня, плаваюча на хвилях жиру — то явно не гуд.

Отже, підсмажте яйце з двох сторін, а, може, тільки з однієї, щоб отримати «fried eggs». Особисто мені до вподоби, коли жовточок помірно рідкий, так би мовити, «у мішечку» — обожнюю вимакувати його скоринкою хлібчика або шматочком грінки чи пампушечки, заїдаючи хрумкою шкваркою. Тому, якщо у вас є наснага і просте дріжджове тісто, яке залишилося від пиріжків, які ви робили учора)), то одночасно із приготуванням яєчні на салі, на окремій сковорідці раджу підсмажити маленькі пампушечки — трошки олії, декілька хвилин й вони готові.

Яєчня із салом готова. Нумо смакувати!

Яєчня із салом
Яєчня із салом

Схожі записи

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі