Домашнє солоне сало

Домашнє солоне сало

Домашнє солоне сало найсмачніша річ, особливо у час обмежень електропостачання, бо для того, щоб ним смакувати ніяка електрика не потрібна)

Просто відрізаєш тоненький шматочок (або нетоненький, тут як душа забажає), кладеш його на скибочку житнього хліба, прикрашаєш кільцем духмяної цибульки і… далі все я в тумані)

Насправді не дуже й в тумані, бо за одним шматочком обов’язково захочеться ще! — перевірено власним досвідом™)), тому мусимо бути сфокусовані на процесі.

А якщо серйозно, то засолити власноруч сало — це один із найпростіших та найдоступніших рецептів евер.

Отже, візьміть сало, поріжте його брусочками, не дорізаючи до шкірки. Покладіть у контейнер, присипне сіллю так, щоб вона щедро покривала усю поверхню сала, й поставте в холодильник.

Все, головна справа зроблена. Тепер залишилося найважче: почекати кілька днів, поки сало просолиться. А краще — тиждень.

Для повної насолоди смаком готового сала дуже рекомендую використовувати запашну сіль (з травами та спеціями), рецепт якої наведено тут.

Смачного!

Порада: після того як сало просолиться, раджу змити водою зайву сіль, потім обсушити сало паперовими серветками та скласти у контейнер для зберігання.

Схожі записи

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі