Часник

Навіщо смажити часник

От і справді, навіщо смажити часник, якщо він після того стає таким несмачним… але менше з тим, додавання часнику до смаженого м’яса чи інших страв то є чи не найголовнішою запорукою вдалого приготування!

І ось тут криється підступ — не варто смажити часник так би мовити, сам по-собі. Це оправдано лише в тому випадку, коли ви, наприклад, готуєте запашний соус або заправку до салату й хочете, щоб олія набула побільше смаку та аромату. В цьому випадку вам необхідно лише трохи потримати часник на пательні (бажано цілими зубками) й одразу його прибрати з олії.

Іноді в рецептах зазначають, що спочатку треба підсмажити часник, а потім до нього додати усі інші складники. Не робіть так! Ніколи не кладіть часник першим в розігріту олію — він швидко згорить, не дочекавшись інших інгредієнтів. Перевірено на власному прикрому досвіді: пересмажений часник може дуже сильно спаскудити вам страву, а відповідно, й настрій. А воно вам треба?

Тож для поліпшення настрою хочу навести одну смачнючу, дуже весняну і неперевершену у своїй простоті страву. Власне, не страву як таку, а скоріше ідею — молоді паростки або зубки молодого часнику із темним житнім хлібом та свіжим огірком. Скуштуйте, як буде сезон, не пожалкуєте!

Молодий часник

Схожі записи

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі